Vzdělávací kurzy

Déhora Academy je uznávaný školící institut pro vzdělávání profesionálů v oblastí plánování.

plánování-pracovní-síly
Workshop
  • 1 den
  • Ve společnosti, externí umístění nebo webinář
TBA
Workshop Change Management

Všechny organizace se musí naučit vypořádat se se změnami a v dnešní době toto platí více než kdy jindy. Změna může pocházet z vnějších či vnitřních příčin a bude směřovat organizaci k růstu a její transformaci. Jak můžete zajistit, aby tento transformační proces úspěšně postupoval a vedl tak k očekávaným výsledkům?

zásady-plánování
Workshop
  • 1 den
  • Ve společnosti, externí umístění nebo webinář
TBA
Workshop Vytvoření zásad plánování společnosti

Zásady plánování poskytují interní pokyny, pravidla a postupy plánování. Pro mnoho organizací je obtížné vytvořit dostatečné zásady plánování. Na tomto semináři se proto naučíte navrhovat praktickou a jasnou politiku plánování v souladu se strategií organizace.

zvýšení-flexibility
Workshop
  • 1 den
  • Ve společnosti, externí umístění nebo webinář
TBA
Workshop Zvýšení flexibility prostřednictvím plánování kapacit

Flexibilita pomáhá zlepšit produktivitu a efektivitu vaší společnosti. Rovněž umožňuje vašim zaměstnancům zajistit lepší rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.

plánování-zaměstnanců
Workshop
  • 1 den
  • Ve společnosti, externí umístění nebo webinář
TBA
Workshop Plánování zaměstnanců – šité na míru

Akademie Déhora může poskytnout „školení šité na míru“. Před tréninkem si trenér Akademie Déhora společně s vámi určí vzdělávací cíle pro vás, vaše oddělení a vaši společnost.

Déhora akademie je uznávaný školící institut

Plánování pracovní síly je nepřetržitý proces analýzy, předpovídání a plánování nabídky a poptávky zaměstnanců a posuzování nedostatků a přebytků. Zahrnuje to také určení, zda má organizace správné lidi - se správnými dovednostmi a na správném místě - aby organizace mohla plnit své úkoly a strategické cíle.
Tato práce je určena pro odborníky.

Kromě přiměřených (softwarových) nástrojů musí tito odborníci mít znalosti o tom, jak předvídat požadavky na pracovní sílu spíše než reagovat na náhlé změny v nabídce a poptávce.

Jste personalista a máte zájem stát se dobře vyškoleným specialistou na plánování pracovní síly? Nebo byste jako zaměstnavatel chtěli nabídnout svým zaměstnancům příležitost ke zlepšení jejich plánovacích schopností?
Kontaktujte nás pro více informací.