Rychlá a flexibilní podpora dočasného plánovače

Plánovače pracovních sil není jednoduché nahradit. Pokud plánovač onemocní, nebo odejde, může to způsobit zásadní provozní problémy. Naštěstí, Déhora disponuje 30ti letými zkušenostmi v oblasti a nabízí nejen své služby, ale i jednotlivé profesionály - dočasné plánovače pracovních sil, kteří dokážou rychle vyplnit mezeru v plánování vaší organizace.

Déhora nabízí plánovače s prokazatelnými výsledky a zkušenostmi

Naši prozatímní plánovači sdílejí bohaté 30ti leté zkušenosti společnosti Déhora a to v různých organizacích a s různými systémy.

Dočasného plánovače můžeme v případě akutní potřeby umístit na pozici ve vaší firmě velmi rychle. Dočasný plánovač může být přidělen na základě smlouvy o dočasném přidělení kamkoliv v České republice. To může trvat necelé čtyři týdny, nebo i tři dny v týdnu.

Rozsáhlé znalosti a zkušenosti v mnoha sektorech

Naši dočasní manažeři mohou jít pracovat kamkoliv v České republice. S jejich znalostmi a zkušenostmi si mohou rychle poradit se všemi typy situací. Působíme zejména v těchto oborech:

  • Veřejná doprava, služby (celý veřejný sektor)
  • Zdravotní péče a služby
  • Bezpečnost
  • Doprava (logistika)
  • Výrobní společnosti
  • Ostatní komerční služby

SNA hallmark

Déhora je akreditována SNA hallmark k poskytování profesionálních prozatímních pracovníků, kteří vás zbaví starostí na poli organizace a plánování pracovních sil. SNA hallmark byl vyvinut k odstranění rizika spojeného s najímáním dočasného personálu. To například znamená, že pokud si najmete pracovníky z SNA-certifikované společnosti, jste zbaveni veškeré odpovědnosti vůči placení zákonné minimální mzdy a dalších pracovněprávních požadavků.