O nás

Mezinárodní poradenská skupina Déhora je největší evropská společnost zabývající se plánováním a řízením pracovních sil ve společnostech se směnným režimem. Již od roku 1987 nabízí Déhora odborné znalosti organizacím ve všech sektorech ekonomiky a podílí se tak na zvyšování efektivity jejich podnikání.

O společnosti Déhora

Díky praktickým zkušenostem z prostředí firem i rozsáhlým výzkumům a analýzám, které Déhora provádí, dokáže poskytnout klientům komplexní služby z oblasti plánování práce a lidského kapitálu včetně poradenství, školení a zavádění softwarových řešení.

V současné době má Déhora pobočky v Nizozemsku, Belgii, Polsku a v České republice a pomáhá stovkám společností po celé Evropě téměř v každém odvětví od výroby a zpracovatelského průmyslu přes zdravotnictví, služby, logistiku až po státní správu. Mezi její významné klienty patří například firmy British American Tobaco, Audi, Nestlé, Siemens, Miele, Electrolux, Eindhoven Airport, Amsterdam Airport, Polish Airlines nebo Nizozemská a Belgická policie.

Déhora Central Europe je také členem Asociace společenské odpovědnosti. Ta sdružuje firmy vyznávající zásady podnikatelské etiky a morálky, jejichž činnost má pozitivní přínos pro lidi a regiony, ve kterých působí.

pride-business-forum-member

Kompletní poradenství a podpora pro plánování pracovních sil a managementu

Skupina Déhora nabízí komplexní poradenství a podporou při plánování pracovních sil a optimalizaci firemních procesů včetně:

  • Odborného poradenství od expertů z různých oborů
  • Tréninkových kurzů, stínování a workshopy
  • Výzkumné a analytické činnosti ve vaší organizaci
  • Asistence s výběrem a/nebo implementací nejvhodnějšího plánovacího softwaru
  • Pomoc s náborem vhodných plánovačů pro vaši organizaci, nebo umístění našich expertů (či plánovačů) v případě pokrytí dočasných personálních nedostatků