Sledujte nás na sociálních sítích, ať vám neunikne nic ze světa plánování práce a pracovní doby!

Chcete být neustále v obraze a vědět co nového ve světě moderního plánování, zdravého směnování nebo efektivní pracovní doby? Najděte si nás na sociálních sítích jako je Facebook, LinkedIn, Twitter i YouTube a začněte odebírat naše novinky!

Zajímavosti ze světa plánování práce

Naše příspěvky, pozvánky na události nebo například zajímavé články z různých webů, kterým není téma práce lhostejné. To vše najdete na našich sociálních sítích, takže vám už nic neuteče. Budeme rádi za každý “lajk”, komentář nebo sdílení! Odkazy na sociální sítě naleznete také v pravé části patičky našeho webu.

Náš Facebook naleznete ZDE

Náš LinkedIn naleznete ZDE

Náš Twitter naleznete ZDE

Náš YouTube naleznete ZDE

Na ochutnávku přikládáme záznam návštěvy našeho konzultanta Romana Urbana v pořadu Dobré ráno na České televizi. Všechny tři díly najdete na našem YouTube kanálu nebo na tomto odkazu:

Čtěte dál

Podívejte se na další články, které by vás mohly zajímat:

Jak to všechno začalo? 30 let historie společnosti Déhora

Jak to všechno začalo? Co vás inspirovalo k založení vlastní firmy? Než jsem založil svou firmu v roce 1987, byl…

Kroky k úspěšné individualizaci pracovní doby

Příprava je předpoklad úspěchu realizace Společnost Déhora může vaší organizaci pomoct implementovat individuální systém plánování pracovního času tak, že do…

Plánovač pracovních sil – nová profese ve zdravotnictví?

Týmoví manažeři (profesně zdravotní personál) byli s ohledem na své řídící povinnosti a kompetence  mimo jiné zodpovědní i za personální řízení…